Встановлення OJS

Версія OJS 3.1.0.1

Дякуємо, що завантажили Open Journal Systems виробництва Public Knowledge Project. Перед тим, як продовжити, будь ласка, прочитайте файл README, включений до цього дистрибутиву. Для того, щоб дізнатися більше про Public Knowledge Project та розроблені ним програмні пакети, будь ласка, завітайте на веб-сайт PKP. Якщо Ви маєте звіти про помилки або запити до служби підтримки Open Journal Systems, дивіться форум підтримки або завітайте до онлайнової служби PKP система звітування про помилки. Хоча форум підтримки є пріоритетним методом контактів з розробниками, Ви можете також написати розробникам листа на адресу pkp.contact@gmail.com.

Оновлення

Якщо Ви оновлюєте існуючу інсталяцію OJS 2.x, натисніть сюди для продовження.

Рекомендовані системні вимоги

  • PHP >= 5.6.0; наразі Ви використовуєте PHP 5.6.33
  • MySQL >= 4.1 або PostgreSQL >= 9.1.5
  • Apache >= 1.3.2x або >= 2.0.4x, або Microsoft IIS 6
  • Операційна система: Будь-яка ОС, що підтримує вказане вище програмне забезпечення, в тому числі, Linux, BSD, Solaris, Mac OS X, Windows

Оскільки PKP не має ресурсів для тестування всіх можливих комбінацій платформ та версій програмного забезпечення, ми не можемо гарантувати безпомилкову роботу OJS у всіх програмних середовищах.

Ці налаштування можна буде змінити після завершення інсталяції шляхом редагування файлу config.inc.php у кореневій теці OJS або через веб-інтерфейс адміністратора сайту.

Системи управління базами даних, що підтримуються

Наразі OJS був протестований лише на MySQL та PostgreSQL, проте інші СУБД, що підтримуються через ADOdb, можуть також бути працездатними (повністю або частково). Звіти про сумісність та/або патч-коди для альтернативних СУБД можуть бути надіслані працівникам OJS.

Підготовка до інсталяції

1. Необхідно відкрити для запису наступні файли та теки (та їх зміст):

  • config.inc.php відкритий для запису (необов'язково): Так
  • public/ відкритий для запису: Так
  • cache/ відкритий для запису: Так
  • cache/t_cache/ відкритий для запису: Так
  • cache/t_compile/ відкритий для запису: Так
  • cache/_db відкритий для запису: Так

2. Потрібно створити та відкрити для запису теку для збереження вивантажених файлів (див. "Налаштування файлів" нижче).

Ручна інсталяція

Оберіть пункт Ручна інсталяція для відображення декларацій SQL, необхідних для створення схеми даних OJS та введення початкових даних. Після цього можна буде розпочати ручну інсталяцію. Цей метод корисний для виявлення проблем інсталяції, особливо у випадках, коли використовуються нетрадиційні платформи. Зазначимо, що цей метод інсталяції не передбачає автоматизованого створення бази даних або будь-яких таблиць, хоча до файлу конфігурації будуть вноситись зміни, пов'язані з налаштуваннями бази даних.

##installer.preInstallationInstructionsTitle## ##installer.preInstallationInstructions##
Обліковий запис адміністратора

Цей обліковий запис буде використовуватись адміністратором сайту, він надаватиме повний доступ до системи. Ви зможете створити додаткові облікові записи після завершення інсталяції.

Имя пользователя
Пароль
Повторите пароль
Адрес (E-mail)
Налаштування локалізації

Для повної підтримки формату Unicode (UTF-8), оберіть UTF-8 у всіх налаштуваннях таблиць кодування. Зауважте, що повна підтримка наразі вимагає СУБД MySQL >= 4.1.1 або PostgreSQL >= 7.1. Крім того, будь ласка, зауважте, що повна підтримка Unicode також вимагає PHP >= 4.3.0 з підтримкою бібліотеки mbstring (у більшості сучасних інсталяцій PHP включена за замовчуванням). Якщо Ваш сервер не відповідає цим вимогам, Ви можете зустрітись з проблемами під час використання розширених таблиць кодування.

Зараз Ваш сервер має підтримку mbstring: Так

Додаткові локалізації
Таблиця кодування браузера
Таблиця кодування для зв'язку з БД
Таблиця кодування БД
Параметри файлів
Тека для вивантаження файлів

Ваш сервер зараз дозволяє вивантаження файлів: Так

Ваш сервер зараз дозволяє вивантаження файлів розміром не більше: 300M

Налаштування бази даних

Для збереження даних OJS необхідний доступ до бази даних SQL. Список СУБД, які наразі підтримуються системою, перерахований вище. У полях нижче вкажіть налаштування, які будуть використовуватись для зв'язку з базою даних.

Драйвер бази даних
Хост
Ім'я користувача
Пароль
Ім'я бази даних
Налаштування OAI
Ідентифікатор сховища OAI
##installer.beacon##